Granat

Nadmierne przedmioty lub przedmioty wymagające specjalnej obsługi (oznaczone dodatkowymi opłatami za wysyłkę i przetwarzanie wymienione na stronie szczegółów produktu).

Blue Halite to niezwykle cenne narzędzie do usuwania wszelkiego rodzaju zlepek energetycznych, blokad lub wzorów. Halite szybko przynosi otaczające energie do rezonansu, powodując zmianę drgań wibracyjnych i zmianę przepływu energetycznego. Kiedy umieszcza się na jakiejkolwiek czakrze, ta różnorodność Halite tworzy uczucie pociągnięcia, gdy otaczające się energie przemieszczają się do siebie. Energie, które są utknięte lub stagnacyjne są szybko oczyszczane i przenoszone, tworząc niemal natychmiastowe poczucie odświeżenia i przejrzystości. Jest to również kamień do otwierania i łączenia górnych czakr w osi z czakrą Soul Star nad głową.

W XXI wieku granat pozostaje poszukiwanym i modnym klejnotem. W Hollywood widać często duże, pokazać, jak zatrzymać kawałki biżuterii - jak bransoleta węża Sandy Bullock i wspaniałe żyrandole Kate Beckinsale na Złotych Globach w 2009 roku. Przed swym zaangażowaniem księżna z Cambridge była często fotografowana w perłowym złotym pierścieniu, najprawdopodobniej oddanym jej przez księcia Williama. Garnet jest oczywiście kamieniem węglowym Catherine Middleton, w styczniu.

Szafiry są w wielu kolorach i każda kamień przynosi energię innego rodzaju mądrości. Szafiry, w całej swojej piękności, były wysoko cenione i poszukiwane przez całą historię i związane z królami, cesarzami i greckimi bogami. W Biblii jest nawet kilka wzmianek o szafirach. Ogólnie rzecz biorąc, szafiry ułatwiają spokój i równowagę w fizycznych, umysłowych i duchowych energiach ciała.

Niektóre wspaniałe kryształy znane ze zwiększania energii seksualnej obejmują Rubin, Carnelian, Pirit, Fire Quartz, Shiva Lingams i Sunstone. Te kamienie najlepiej wykorzystać, umieszczając je w czterech narożach wokół łóżka (na podłodze pod łóżkiem lub między materacem a sprężynami). Ten geometryczny układ kryształów jest znany jako siatka kryształów i jest powszechnie używany do przesuwania energii w przestrzeni. Obok łóżka z kamieniami, które zwiększają energię seksualną, można naprawdę przyprawić swoje życie miłosne.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Granat - Znaczenie I Zastosowania

Przegląd granatów